До Рівного прибуде екіпаж «На щиті»: просять гідно зустріти полеглих Героїв
7 вересня до Рівного прибуде екіпаж «На щиті».
Про це повідомила волонтерка Еля Коротинська на своїй фейсбук-сторінці.
9:55 - виїзд від судмед до майдану Незалежності
10:00 - прощання на майдані
10:40 - виїзд до Свято-Покровського собору
11:50 - виїзд від собору до кладовища Нове (вул.Енергетиків 33)
12:10 - поховання на кладовищі Нове
[b]Прохання до водіїв: коли ви помітили попереду авто поліції з увімкненими проблисковими маячками та колону автомобілів, які під прапорами супроводжують місію «НА ЩИТІ» - пригальмувати, прийняти вправо і зупинитися, та разом з пасажирами вийдіть з авто й схиліть голову.
Прохання до пішоходів: не перебігати дорогу перед колоною.
Прохання всіх не байдужих: створити живий коридор… беріть прапори, виходьте з домівок, офісів на вулиці, якими рухатиметься колона супроводу.
Просять гідно зустріти полеглих Героїв і віддати останню шану загиблим: зняти головний убір, покласти праву руку на серце, або опуститись на одне коліно. Не лишайтесь байдужими!!!

місто, водії, загиблі герої, 7 вересня, рівняни, Рівне, екіпаж «НА ЩИТІ»
У Рівному відбудеться благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ

Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка запрошує всіх охочих долучитися до Благодійного Велопробігу 4.0 «За Незалежність!», який відбудеться 23 серпня 2025 року.
переглядів: 117
На Рівненщину доставлять партію вакцини для дітей

На Рівненщину найближчим часом привезуть партію вакцини проти дифтерії, кашлюку та правця для дітей.
переглядів: 209
Діти з Рівненщини, які втратили батьків, поїхали на оздоровлення до Болгарії

П’ятдесят дітей із громад Рівненщини, чиї батьки загинули або зникли безвісти, розпочали подорож до Болгарії, де на них чекають оздоровлення та відпочинок біля моря.
переглядів: 242
У місті на Рівненщині анонсували масштабний ремонт доріг

В Острозі цього року розпочнеться масштабна програма з ремонту міських доріг. Про плани з оновлення вуличної інфраструктури повідомили у міській раді, зазначивши, що роботи охоплять як центральні вулиці, так і важливі об’їзні магістралі.
переглядів: 415
Відразу дві команди з Рівненщини поборяться за Кубок України з футболу

Футбольні команди з нашої області дізналися своїх суперників у боротьбі за Кубок України сезону 2025-2026.
переглядів: 311
Реклама