Які сидерати садити восени?
Що посадити?
Гірчицю висіємо наприкінці серпня-вересні після збирання врожаю. Зростатиме вона до самих холодів. Закладення в землю не вимагає, оскільки сама швидко розкладається.
Люпин саджаємо у вересні-жовтні, закладаючи насіння на 3-4 см.
Овес краще сіяти на початку або в середині вересня, закладаючи зерна на 3-4 см.
Жито можна сіяти у вересні-жовтні. Робити це радимо рядами на глибину 3-4 див.
Фацелію можна садити аж до середини осені, не зашпаровуючи насіння глибоко.
Навесні готову органічну масу можна буде закопати або залишити як мульчу.
Головне, на що потрібно орієнтуватися при виборі сидератів - це рослини, які ви збираєтеся вирощувати на тій чи іншій грядці. Не можна вибирати сидерат однієї родини з основною культурою, наприклад ріпак не підійде як сидерат для капусти.

сад та город, дача, садівники, городникам, сидерати, варто знати
Юні художниці Рівненщини — серед найкращих на міжнародному конкурсі!

У Києві, в Національній бібліотеці України для дітей, підбили підсумки Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!».
переглядів: 161
На Рівненщині розшукують 19-річну дівчину

Поліцейські та рідні розшукують безвісти зниклу 19-річну костопільчанку
переглядів: 194
Рівненська медична академія запрошує на День відкритих дверей

10 травня о 11:00 Рівненська медична академія гостинно відкриє свої двері для всіх охочих познайомитися з одним із провідних медичних закладів області.
переглядів: 172
У Рівному відбудеться фольклорний фестиваль

Мистецька резиденція народної творчості імені Віктора Марущака повертається у новому форматі.
переглядів: 226
Домедична допомога: школярі Рівненщини вчаться рятувати життя

На Рівненщині тривають заняття з домедичної допомоги для учнів. Їх проводять військовослужбовці, бойові медики, госпітальєри, волонтери, рятувальники та інші інструктори.
переглядів: 400