15.09.2023, 21:47

Маленька рівнянка передала для ЗСУ дрона, якого їй подарували батьки на День народження

Трирічна Аделіна з Рівного подарувала Збройним силам України FPV-дрон, який отримала на свій день народження. Батьки дівчинки надзвичайно пишаються цим та переконані, що патріотизм необхідно виховувати з дитинства.
Тато Аделіни, Романа Микитюк, як тільки дізнався про ініціативу благодійного фонду (БФ) "Відповідальні українці" щодо збору дронів, запропонував дружині долучитися до доброї справи. Подружжя разом із маленькою донькою прийняли рішення подарувати Аделіні на день народження дрон, а малеча передасть його на потреби наших Захисників.

"Виховуватись діти повинні з найменшого віку, розуміти роль наших збройних сил в тому, що ми збережемо незалежність нашої країни. І бути патріотами своєї країни. Вона уже буде старшою, дошкільнятком і, я думаю, краще розумітиме певні речі, які багато хто з дорослих не розумів до вторгнення Росії", — говорить 42-річний батько у сюжеті від Суспільного.

Аделіна стала найменшим донатером благодійного фонду.Фонд "Відповідальні українці" збирає вже другу партію ударних FPV-дронів, якими керує пілот у режимі реального часу в спеціальних VR-окулярах. Координатор БФ Юрій Дюг додав, що на сьогоднішній день безпілотники є одночасно і транспортною системою для різних видів озброєння. Вони можуть переносити на собі гранати та кумулятивні заряди.

Вартість одного такого дрона понад 20 тисяч гривень, а в планах фонду "Відповідальні українці" передати ЗСУ понад 100 таких.

"Одним таким дроном можна спокійно підбити танк. І не лише можна, це й робитимуть хлопці, яким ми їх будемо передавати. Дрон буде підписаний іменем чи посиланням від людини, яка задонатила. Це вже 20 такий іменний дрон, який придбали люди. Людям це подобається, тому що так ти напряму долучаєшся до питань оборони", — розповідає Юрій Дюг.

Аделіна Микитюк одразу ж погодилася приєднатися до ініціативи і вона стала найменшою людиною, яка задонатила за допомогою закупівлі дрона.купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

УкрнетвудАктуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ