16.09.2023, 08:14

Apple Watch Ultra 2: все, що потрібно знати

12 вересня 2023 року компанія Apple представила Apple Watch Ultra 2, свій найміцніший і найнадійніший смарт-годинник. Гаджет отримав ряд удосконалень порівняно з попереднім поколінням, включаючи більш широкий діапазон висот, 86-децибелову сирену та підтримку dual-frequency GPS.

Дизайн


Apple Watch Ultra 2 виконаний у новому, більш міцному корпусі з титановим покриттям. Гаджет також отримав більш стійке до подряпин скло.

Функції


Apple Watch Ultra 2 пропонує ряд функцій, які роблять його ідеальним вибором для активних людей та любителів активного відпочинку.

• Dual-frequency GPS забезпечує більш точне визначення місцеперебування, навіть у складних умовах. Це дозволяє отримати більш точні дані про відстань, швидкість і маршрут.
• Розширений діапазон висот дозволяє використовувати годинник на висотах до 10 000 метрів. Це робить його ідеальним вибором для альпіністів, парашутистів та інших любителів активного відпочинку.
• 86-децибелова сирена може використовуватися для подачі сигналу тривоги в екстрених ситуаціях. Сирена чутна на відстані до 600 футів.
• Нове програмне забезпечення watchOS 10 містить ряд нових функцій, таких як підтримка нових видів спорту, функції для дослідження навколишнього середовища та новий годинник-обличчя Modular Ultra.

Деякі додаткові деталі про Apple Watch Ultra 2


• Гаджет оснащений 2-ядерним процесором S8 SiP, який забезпечує до 30% більшу продуктивність порівняно з попереднім поколінням.
• Має ємність батареї 18 годин.
• Гаджет підтримує зарядку MagSafe.
• Apple Watch Ultra 2 доступний у чотирьох кольорах: титанові, срібному, золотому та графітовому.

Ціна та доступність


Apple Watch Ultra 2 доступний у двох розмірах: 45 мм і 41 мм. В США ціна стартує від 999 доларів. В Україні зараз гаджет можна замовити в авторизованих роздрібних продавців.

Чи варто купувати Apple Watch Ultra 2?


Apple Watch Ultra 2 — це потужний і надійний гаджет, який ідеально підходить для активних людей та любителів активного відпочинку. Гаджет пропонує ряд унікальних функцій, які не доступні на інших смарт-годинниках. Він незамінний для використання в складних умовах.

Завдяки нашим знанням, отриманим на практиці, серія годинників Watch Ultra — це відмінний вибір для активних людей та любителів активного відпочинку.

Однак, якщо ви шукаєте більш доступний варіант, ви можете розглянути Apple Watch Series 9 або Apple Watch SE. Ці годинники також пропонують ряд корисних функцій, але вони не настільки міцні та надійні, як Apple Watch Ultra 2.