17.09.2023, 10:00

З Днем рятівника! Красиві картинки та привітання з професійним святом

Головне фото: ГУ ДСНСУ в Рівненській області

Всюди, де потрібні ваші сміливість і сумлінність, українці впевнені у вас.
Ліквідація наслідків російських обстрілів, пожеж, порятунок людей з-під завалів, розмінування нашої української землі, знищення російських боєприпасів, доставка гуманітарної допомоги на деокуповану територію, відновлення критичної інфраструктури та мереж — все це для ДСНС України повсякденність.

Але, за кожним проявом такої повсякденності — можливість наших людей жити і можливість України вистояти...

Бажаємо усім рятівникам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.

***

Вітаю з Днем рятувальника України! Побажаю міцних сил і здоров’я на довгі роки, сміливості і спритності, чуйності та обережності, благополуччя й удачі, бадьорості та оптимізму, турботи і розуміння, сімейного щастя і любові, хорошого достатку і доброти душі.


***

З Днем рятівника, наші герої! Стикаючись день у день із бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів. Дяка вам та найкращі побажання – щастя, здоров’я та добробуту! Зі святом!


***

Вітаю усіх рятувальників та працівників цивільного захисту з професійним святом! Бажаю всіляких гараздів, здоров’я міцного та побільше життєвих благ. Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги. Зі святом вас!


***

Щиро вітаємо Днем рятівника всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров’я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.


***

З Днем рятувальника! Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність. Зі святом Вас!


***

День пожежної славної служби

Не забуде наш народ!

Хоч визнати, звичайно, потрібно –

Що згорить, то не зігниє;

Хоч дають тепло зі світлом

Підпалені дрова,

Але горіння при цьому

Поглинає газ О-два!

Життя стає жахливе,

Значить, вип’ємо ми не даремно

За хлопців в машині червоній

У червоний день календаря!


***

З днем рятівника, друзі,

Ми вас дружно вітаємо!

Тільки сміливості знову

В цей день ми вам бажаємо!

Будьте щасливі, друзі,

Будьте ви здорові,

Нехай дочекається вас родина

І нехай біди не буде знову!


***

Хто на сірники дивиться косо

З мідної каскою на чолі?

Чия машина кольору носа?

Хто не жінка в селі,

Але заходить, слів не витрачаючи,

В хату, повну вогню,

А закурить кінь у ліжку,

Зупинить і коня?

Нехай пожежним сонце світить,

Мир наповниться добром!

Нехай щасливі, як діти,

Ловлять метеликів багром!


***

З Днем рятівника всіх тих,

Хто заради життя не здається,

Приречений той на успіх,

Кому бути сильним вдається.

Залишить у світі слід лише той,

Хто твердо знає свою справу,

Хто не боїться ні висот,

Ні свого досягти межі.

Я вам бажаю від душі

Тепла сімейного, затишку,

Успіхів дрібних і великих,

А в житті – вірного маршруту!