19.09.2023, 17:01

У Вараші спіймали зловмисника, який крав водолічильники

За 8 днів житель Вараша, 42 роки, вчинив крадіжку майна на майже 90 тисяч гривень.
Цю інформацію надали представники пресслужби поліції Рівненської області.

Було встановлено, що зловмисник, користаючись вільним доступом, заходив у під'їзд новобудови, що розташована у багатоквартирному житловому будинку на майдані Незалежності. Він використовував металевий ключ для відкриття замків на шафах та за допомогою плоскогубців розмонтовував та здіймав із себе 32 водолічильники, 11 редукторів та інші прилади, на загальну суму майже 75 тисяч гривень.

Розуміючи, що його план успішний, зловмисник повертався до вказаного будинку ще п'ять разів і продовжував крадіжку, скоюючи загалом злочини на майже 12 тисяч гривень.

Крім цього, 42-річний чоловік вчинив крадіжку у супермаркеті, викрадаючи з прилавка промисловий фен, вартість якого становила понад 300 гривень.

На основі результатів першочергових слідчих дій поліцейські встановили особу, причетну до злочину, якою виявився 42-річний мешканець Вараша.

Зловмисник продав викрадене майно іншим особам, стверджуючи, що отримав ці речі як оплату за роботу на будівництві в Києві, де його оплатили лічильниками.

Слідчі зібрали достатньо доказів для підтвердження вини підозрюваного.

Незважаючи на щирість його розкаяння за вчинені злочини, цей чоловік може стати обвинуваченим і бути засудженим до позбавлення волі строком від 5 до 8 років.