19.09.2023, 17:25

Чоловік з Рівненщини хотів викрасти велосипед прямо посеред вулиці

В місті Дубно, під час спроби викрадення велосипеда біля одного з ліцеїв, було виявлено місцевого жителя.
Зараз цей 32-річний індивід може бути засуджений на строк від 5 до 8 років за це правопорушення.

Учора вчитель з одного з місцевих ліцеїв помітив підозрілого чоловіка на території закладу: ця особа наблизилася до місця для паркування велосипедів і взяла один з них 🚲. Педагог викликав на допомогу колегу, і разом вони затримали цього зловмисника при виході. Зловмисник не зміг втекти через технічні проблеми з велосипедом.

Адміністрація ліцею одразу викликала поліцейського офіцера з Дубенського ТГ. Зловмисником виявився місцевий житель, який раніше вже був судимий за майнові злочини і тепер є підозрюваним у крадіжці.

Спеціальний орган Дубенського РВП зафіксував кримінальне порушення. За фактом спроби таємного викрадення чужого майна, яке відбулося в умовах воєнного стану, розпочали досудове розслідування згідно зі статтями 15 (частина 2) і 185 (частина 4) Кримінального кодексу України.

У рамках цього кримінального провадження буде проведено товарознавчу експертизу, результати якої визначать подальші заходи щодо 32-річного мешканця Дубна, щодо якого винесуть підозру.

Ця подія відбулася у Дубенському районі Рівненської області, і її розслідування залишається у компетенції місцевої поліції.