Гроші тут і зараз: як отримати кошти швидко?
Кредит
Перший і найдієвіший метод — отримання позики. Знадобляться лише документи та довідка про доходи, а також 15 – 30 хвилин часу для схвалення заявки на отримання кредиту. Взяти кредит можна як в банку, так і в МФО, але в останньому випадку максимально можлива сума буде меншою, а відсотки за користування послугою вищими. Однак якщо ваша кредитна історія не є позитивною, а підтвердженого джерела доходу немає, шанси на отримання позики досить малі.
Переваги: до 30 хвилин очікування, повернення у вибраний термін (місяць, рік чи 20 років), велика сума (до 10 млн грн).
Недоліки: платний та поворотний характер послуги (до 100000% річних в МФО), ризик потрапляння в боргову яму.
Кредити готівкою, на товари, авто чи землю доступні в Укрсиббанку — https://ukrsibbank.com/private-individuals/credits. Банк пропонує одні з найнижчих ставок по Україні (від 0,000001%) та позики на суму до 2 млн грн. Крім того, в банку доступні й кредитні картки з пільговим періодом до 56 днів та кредитним лімітом до 200 тисяч грн.
Кредитна картка
Різновид кредиту, однак з більш вигідними умовами: наприклад, Укрсиббанк пропонує до 200 тисяч гривень кредитного ліміту та 56 днів пільгового періоду, відсотки протягом якого не нараховуються. Достатньо лише оформити картку онлайн або в відділенні банку, подати заявку на отримання кредитного ліміту та вже через кілька хвилин отримати рішення. Сума визначається системою автоматично на основі вашого доходу та кредитної історії, а підвищити її можна, надавши банку необхідні документи (довідка про доходи, підтвердження офіційного працевлаштування тощо).
Переваги: безоплатність протягом пільгового періоду, до 200 тисяч грн позики, швидкість та простота оформлення.
Недоліки: платний та поворотний характер послуги, складність отримання суми понад 50 тисяч грн, комісія за зняття готівки, ризик потрапляння в боргову яму.
Продаж власних речей

Для тих, хто не готовий влізати в борги та позичати кошти, є інше рішення — продаж власних цінних речей. Найшвидше отримати кошти можна, продавши цінності ломбарду, однак за цю оперативність доведеться заплатити, адже ломбард купує речі за цінами куди нижче реальних ринкових. Проаналізуйте, без чого ви могли б обійтись та що не шкода втратити: це можуть бути ювелірні прикраси, техніка, цінні метали та інше. Однак якщо цінностей, які б зацікавили ломбард, немає, цей варіант не підійде.
Переваги: швидкість отримання грошей, можливість повернення/викупу предмета, отримання коштів без боргів.
Недоліки: низька оцінка речей та отримання меншої суми, на відміну від менш термінового продажу, втрата цінностей.

Потужна 6-бальна магнітна буря накрила Україну сьогодні

Сьогодні, 10 травня, Україну накрила потужна магнітна буря силою 6 балів за індексом Kp, що класифікується як висока геомагнітна активність. Метеорологи та лікарі попереджають про можливий негативний вплив цього явища на самопочуття метеозалежних людей.
переглядів: 52
У "Дії" знову доступна для зміни та зняття реєстрації місця проживання

Українці знову можуть змінювати місце проживання та зніматися з реєстрації онлайн, без необхідності відвідувати Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) або інші установи.
переглядів: 92
Куди піти на вихідні у Рівному: програма заходів на Оствиці 10-11 травня

Рівнян та гостей міста запрошують провести незабутні вихідні, 10 та 11 травня, на території історико-культурного комплексу "Оствиця". На вас чекає насичена програма з мандрівок, майстер-класів, розваг та смачної кухні на природі.
переглядів: 112
Корисний сніданок може бути смачним: шпинатні панкейки з лососем та авокадо

Рум'яні панкейки вийдуть яскравими завдяки шпинату. Вони добре поєднуються зі слабосолоною рибою та авокадо.
переглядів: 104
Бал за хімію і фізику стане вагомішим - нові правила НМТ 2025

Абітурієнти, які складатимуть НМТ з фізики або хімії у 2025 році, матимуть переваги при вступі до профільних вишів.
переглядів: 319