Ми у Facebook
23.09.2023, 17:36

У Рівному почалися фінальні змагання ветеранів «Сильні України»

У місті Рівне розпочалися завершальні змагання за участі ветеранів під назвою "Сильні України". Це сталося 23 вересня 2023 року.
Рівне прийняло надзвичайно велику кількість учасників цих фінальних змагань ветеранів. Загалом було зареєстровано участь 130 чоловіків і жінок, які мають травми та досвід військової служби.

Цю інформацію оприлюднили на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації.

Віталій Коваль, керівник Рівненської обласної військової адміністрації, разом із головою обласної ради Андрієм Караушем та всенародною федерацією стронгменів відкрили цю спортивну подію.

"Вітаю всіх учасників фінальних змагань. Ви - приклад сили і волі. Здорові та емоційно міцні люди - це саме те, що потрібно Україні зараз. Велика перемога складається зі малих, включаючи спорт", - звернувся до учасників Віталій Коваль.

Учасники цих змагань продемонструють свої досягнення в таких видовищних дисциплінах, як жим лежачи, веслування на тренажері та швидкість на аеробайку. Крім цього, будуть проведені показові виступи професійних стронгменів.

"Сильні України" - це перші всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та активних військовослужбовців, які отримали поранення під час виконання обов'язків на території України.

Захід організовується Федерацією стронгмену України та її почесним президентом, народним депутатом Василем Вірастюком, із підтримкою Рівненської обласної військової адміністрації та Рівненської обласної ради. Головний суддя змагань - Василь Вірастюк.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини