Ми у Facebook
26.09.2023, 08:59

Рівняни вдало виступили на VATAGA boxing show

Днями у Дніпрі відбулися масштабні змагання з боксу VATAGA boxing show. Цей захід був організований на надзвичайно високому рівні та окрім змагань мав благодійне спрямування - збір коштів для ЗСУ.
Серед учасників змагань було четверо боксерів "Школи боксу Даніленко", яка базується в спортивному просторі Сила.- Після насиченого календаря та вдалого виступу на Кубку України серед еліти,наша команда дебютувала на професійному ринзі в рамках VATAGA boxing show, - говорить заслужений тренер України з боксу Валерій Даніленко. - Усі хлопці здобули яскраві дебютні перемоги та показали гарний бокс. Вперше за кілька років я бачив стільки глядачів. А найголовніше - серед них було чимало військових.

Для Спортивного простору Сила такі вдалі виступи боксерів - це підтвердження того, що створена база дозволяє готувати чемпіонів.- Нам надзвичайно приємно, що відразу четверо наших боксерів Школи боксу Даніленко взяли участь в такого рівні змаганнях, - наголосив ідеолог Школи боксу Даніленко Володимир Зленко. - А ще символічно, що тепер в професійному боксі звучить єдність Харків-Рівне. Адже боксери представляють відразу два міста нашої країни.

В Спортивному просторі Сила кажуть, що тільки велика праця дає результат. І тут бачать наскільки самовіддано працюють тренери та боксери для того, щоб показувати високий рівень на кожному із змагань.- Ми з командою не збираємося зупинятися на досягнутому, а далі будемо щоденно робити свій внесок у розвиток Школи боксу Даніленко. Адже це не тільки приклад вдалої спортивної редлкації. А і того, що спортивний фронт теж важливий і у Рівному для його підтримки докладають часу зусиль, - резюмував керівник школи боксу, засновник Спортивного простору Сила Олексій ЯНИЦЬКИЙ.


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна

Дрова


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини