Ми у Facebook
26.09.2023, 16:32

У Рівному відбулися ветеранські змагання «Сильні України»


У цих змаганнях, які днями пройшли у Рівному, взяли участь більше 130 ветеранів та військовослужбовців.- Захід організувала Федерація стронгмену України та її почесний президент, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Василь Вірастюк за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації та Рівненської обласної ради, - говорить депутат Рівненської обласної ради від «Слуги Народу» Юрій Ліпський.Партнером заходу став Спортивний простір Сила.- «Сильні України» - це не просто спортивна реабілітація для поранених бійців. Це демонстрація незламності цих хлопців та дівчат. Це приклад перемоги над собою. А кожна така перемога – надихає і тих, хто на передовій, і тих, хто в тилу", – зауважив голова обласної ради Андрій Карауш.

Ветерани та військовослужбовці змагалися у веслуванні на тренажері, жимі лежачи та на аеробайках. Також всі присутні змогли побачити показові виступи стронгменів та ветеранів.

Крім того, найсильніша людина України та світу Василь Вірастюк,будучи у Рівному, відвідав Спортивний простір Сила.- Нещодавно до нас завітали Василь Вірастюк та Олександр Лашин для підписання меморандуму про співпрацю між Trenvet та Syla sport prostir, - говорить засновник Спортивного простору Сила Олексій Яницький. - Підтримка та реабілітація ветеранів війни – це моральний обов’язок кожного з нас. Тому із самого початку створення наш спортивний простір долучився до соціальних ініціатив! Нині у пріоритеті підтримка захисників.

Нагадаємо, що Спортивний Простір Сила надає безкоштовні абонементи на тренування для наших військових. А ще тренери спортивного простору Сила мають навички роботи з військовими, а тому числі тими, які отримали важкі травми.Ще у листопаді 2022 року тренери СП Сила пройшли навчання у ветерана армії США Метью Паркера, який провів тренінг-навчивши наших тренерів працювати з ветеранами війни, героями,які втратили мобільність під час бойових дій.Рівне і далі продовжує тримати спортивний фронт. Адже змагання військових, реабілітація тих, хто отримав поранення у пріоритеті. І це чудово, що в синергії з Спортивним простором Сила такі проекти мають місце та тривають навіть в період війни.

На правах реклами