Ми у Facebook
02.10.2023, 16:33

Польща скоротила фінансування для українських біженців майже на 90%

Боротьба українського народу проти російської агресії триває. Проте потік іноземної допомоги стабільно зменшується. Організації, які надавали допомогу українцям, зараз стикаються зі значними труднощами у підтримці своєї діяльності.
Польща активно допомагала Україні від початку повномасштабного вторгнення. Поляки відзначались великим поривом, надавали безкорисливу допомогу біженцям і фінансово підтримували військову боротьбу українців. Проте ця ініціатива, яка раніше була дуже активною, зараз стикається зі спадом інтересу.

Представниця Польської гуманітарної акції, Гелена Краєвська, повідомила, що фінансова підтримка для України та українців в Польщі значно зменшилася. Ця тенденція спостерігається протягом декількох кварталів підряд.

Аналогічні звіти надходять від інших гуманітарних організацій. Наприклад, фінансування Польського центру міжнародної допомоги скоротилося на 72% порівняно з попереднім роком, що призвело до закриття багатьох програм допомоги.

У менших містах ситуація ще гірша, і скорочення фінансування в місцевих гуманітарних організаціях сягає 80-90%. Багато з цих організацій підтримувалися міжнародними донорами, які завершили певні проекти.

На правах реклами