В Україні планують скасувати заочну форму навчання: що відомо
«Дистанційне навчання замість заочного чи вечірнього. Україні потрібні освічені громадяни, тому відмовляємося від заочки з 2024 року. Заочна форма навчання — радянський рудимент освіти. Дистанційне навчання показало себе ефективніше, ніж купування дипломів та освіта «для галочки»», - відзначив Федоров.
За його словами, студенти отримають можливість регулювати тривалість навчання та змінювати свою спеціальність після першого або другого року навчання.
Паралельно з цим Федоров представив й інші нововведення, передбачені цим законопроектом. Їх перелік включає в себе такі пункти:
Студенти, які навчаються за контрактом, отримають можливість регулювати тривалість свого навчання, скорочуючи, наприклад, бакалаврат до трьох років замість чотирьох, або на навпаки, витратити на нього шість років. Ця ініціатива сприятиме створенню більш гнучкого графіка навчання для студентів, які мають робочу діяльність або бажають приділити більше уваги конкретним предметам.
Студенти матимуть можливість обирати свою спеціальність після завершення першого або другого курсу. Федоров відзначив, що "в 17 років дуже складно визначитися з професією на все життя". Тому це нововведення надає студентам більше часу та можливостей для вибору і спроби різних напрямків. Спочатку вони вступають на загальний курс, на протязі 1-2 років вивчають загальні предмети, і після цього вони вже обирають конкретну спеціальність відповідно до своїх вподобань.
Зараз законопроект очікує розгляд у Верховній Раді.

навчання, заочне навчання, Михайло Федоров, цифрова трансформація
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 166
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 360
Завтра Рівне попрощається з Героєм — Романом Галаном

Роман народився 27 березня 1992 року в місті Рівне. Навчався у школі №18, а згодом здобував фах у Квасилівському інженерно-технологічному професійному коледжі. Працював у сфері будівництва.
переглядів: 284
На Рівненщині чоловік намагався відкупитися від поліції за порушення правил дорожнього руху

Спроба уникнути відповідальності за порушення ПДР закінчилася для жителя Сарненського району ще більшими проблемами: правоохоронці зафіксували факт надання хабаря службовій особі.
переглядів: 352
Українські медійники отримали «Золоте Перо Свободи»

На церемонії вручення Golden Pen of Freedom Award 2025 незалежна преса України отримала головну журналістську нагороду світу.
переглядів: 457