Ми у Facebook
13.11.2023, 07:49

Термотрансферний друк: що це? Як це працює на одязі?

Принтованими речами сьогодні вже нікого не здивуєш. А от чим і можна здивувати, то це власно створеним дизайнерським принтом, за допомогою якого можна виділитися з натовпу та заявити світу про себе. Щодо варіантів нанесення друку на одяг, то їх існує безліч. Тут потрібно дивитися на тип тканини, на яку буде наноситися принт, на кількість речей у замовленні та на цілі використання цих речей. А зараз більш детально роздивимось один із доволі популярних методів друку - термотрансферний друк або, як його ще називають, флексодрук.

Флексодрук - що це таке, як відбувається процес перенесення зображення на тканину?


Якщо виходити з розшифровки назви, то "термо" - дія високої температури, "трансфер" - перенесення. Тобто це перенесення за допомогою високої температури. Як відбувається сам процес?

1. На першому етапі зображення наноситься на спеціальну термоплівку або папір. Малюнок наносять методом хімічного гравіювання, а потім покривають спеціальною фарбою.
2. Тканина, на яку буде наноситися малюнок, поміщається у термопрес.
3. Плівка прикладається до речі й зверху піддається дії преса.
4. Прес нагрівається до високої температури й таким чином відбувається термоперенос.

Коли використовують флексодрук?


Такий метод друку найкраще буде працювати у разі, коли потрібна велика кількість речей з однаковим зображенням. Щодо матеріалу, на якому він може використовуватися, то це може бути будь - що: тканина, папір, рекламні пакети, дерево тощо. Флексодрук стане незамінним у разі, якщо потрібно нанести зображення на гнучку поверхню.

Переваги такого способу нанесення принту

• За допомогою флексодруку можна швидко нанести зображення, навіть у великій кількості.
• Багатий вибір матеріалу, на якому можна використовувати цей метод.
• Картинка виходить стійка, не руйнується під впливом ультрафіолету та високих температур.
• Фарба для термопереносу не містить шкідливих елементів (важких металів) чи хімічних сполук, які здатні нашкодити людському організму.
• Можна створити об'ємну картинку у форматі 3D.
• По своїй собівартості цей метод є дешевим. Він дозволяє робити такі відбитки, які можна використовувати багато разів і надалі.
• Можливість використовувати яскраві інтенсивні кольори.
• Можна перенести зображення будь - якої складності.

З недоліків можна визначити наступні:

• картинка буде трохи потовщувати матеріал;
• неможливість створити картинку з мініатюрними елементами.

Не дивлячись на такі недоліки, переваг цей метод має найбільше, тому і використовується доволі широко, особливо у рекламних цілях. Отже, якщо ви бажаєте отримати якісну річ з оригінальним декором, звертайтеся до PNG studio.

На правах реклами

На правах реклами