Ми у Facebook
20.11.2023, 15:00

Операційна система iOS на айфоні 15: що нового в iOS 15?

З появою iPhone 15, Apple представляє не просто нове покоління смартфонів, а й оновлення операційної системи до iOS 15. Це не просто оновлення - це справжня революція у світі мобільних операційних систем. Розгляньмо, які зміни принесла iOS 15 як для всього світу iPhone, так і для користувачів інтернет-магазину ti.ua

Дизайн та Інтерфейс:


iOS 15 впроваджує нові стандарти у дизайні. Тепер користувачі можуть насолоджуватися більш плавними анімаціями, оновленими іконками та загальною чистотою інтерфейсу. Apple приділила особливу увагу деталям, роблячи кожну взаємодію з пристроєм приємнішим.

Сповіщення:


Система повідомлень в iOS 15 стала набагато інтелектуальнішою. Тепер повідомлення можна групувати за додатками, роблячи їх більш організованими та легкими в управлінні. Функція "Не турбувати" також отримала нові можливості, дозволяючи її налаштувати для різних сценаріїв використання.

FaceTime У Новому Світі:


FaceTime став ще досконалішим. Режим "SharePlay" дозволяє ділитися контентом у реальному часі, створюючи віртуальну атмосферу спільного перегляду. "Spatial Audio" додає глибину звучання, надаючи відчуття реальної присутності.

FaceTime в iOS 15 перетворюється на повноцінну платформу для віртуальних зустрічей, наближаючи нас один до одного, навіть на відстані.

Live Text та Visual Look Up:


Функція Live Text дає вам можливість перетворювати фотографії на редагований текст, а Visual Look Up надає докладні відомості про фотографії, розпізнаючи об'єкти та текст. Ці інструменти перетворюють камеру iPhone на потужний інструмент для обробки інформації.

Оновлені картки:


Програма "Карти" отримала в iOS 15 безліч оновлень. Тривимірна навігація, деталізовані карти міст, оповіщення про пішохідні зони — все це робить "Карти" більш надійним путівником у вашому світі.

З оновленими "Картами" ви не тільки знайдете потрібне місце, але й дізнаєтеся про нього більше, завдяки новим деталям та функціям.

Інновації в iMessage:


iMessage став ще потужнішим з появою функції "Shared with You". Тепер весь контент, надісланий через iMessage, автоматично групується у спеціальний розділ, полегшуючи доступ до обміну фотографіями, відео та посиланнями.

Підвищена функціональність iMessage робить спілкування більш зручним та організованим, зберігаючи всі важливі моменти в одному місці.

Інновації в Приватності:


Apple посилила фокус на приватності в iOS 15. Тепер додатки повідомлятимуть про те, коли до них звертається інша програма, що забезпечує додатковий контроль над використанням ваших даних.

Оновлення приватності в iOS 15 підкреслюють прагнення Apple захищати дані користувачів і надавати їм більше контролю.

Віджети на Головному Екрані:


iOS 15 надає більше свободи з використанням віджетів на головному екрані. Тепер ви можете розміщувати віджети у будь-якому місці екрана, створюючи унікальні композиції для швидкого доступу до важливих даних. Це перетворює головний екран на простір, що настроюється, що відображає ваш стиль і потреби.

Головний екран у iOS 15 стає ще більш персональним, дозволяючи користувачам налаштовувати віджети та створювати ідеальний простір для швидкого доступу до важливих даних.

Покращена інтеграція з іншими пристроями:


З новими можливостями iOS 15, ваш iPhone найкраще інтегрується з іншими пристроями Apple. Тепер ви можете легко продовжити роботу з iPad або Mac, перемикатися між пристроями без втрати продуктивності. Це додаткова зручність для тих, хто активно використовує декілька пристроїв.

Інтеграція з іншими пристроями Apple у iOS 15 стала більш гармонійною, забезпечуючи безперервний досвід використання при переході від одного пристрою до іншого.

iOS 15 не просто оновлення — це новий виток у еволюції мобільних операційних систем. З кожним новим функціоналом Apple наближає нас до більш досконалого, зручного та персоналізованого досвіду використання iPhone. Від покращеного дизайну до інноваційних функцій, iOS 15 встановлює нові стандарти у світі мобільних технологій.

На правах реклами

На правах реклами