Ми у Facebook
25.11.2023, 20:15

Українці розроблять новий автомобіль для медичної евакуації

Про продовження розробки надсучасної броньованої медичної евакуаційної машини розповіла в інтерв’ю Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода заступниця Міністра стратегічної промисловості України Анна Гвоздяр.
У своїй заяві Гвоздяр відзначила ініціативу приватної компанії щодо розробки медичної евакуаційної версії бронемашини «Козак», призначеної для евакуації та транспортування поранених з поля бою та надання необхідної медичної допомоги.

Нова броньована медична евакуаційна машина побудована на колісному шасі 4×4 з посиленим броньованим корпусом. Його механічні компоненти базуються на платформі вантажівки Ford F550, посиленій відповідно до суворих військових вимог.

Медичний відсік у задній частині автомобіля розрахований на розміщення одного медичного працівника і до чотирьох постраждалих осіб. Задні двері, які оснащені для швидкого входу та виходу поранених, спрямовані на оптимізацію надання медичної допомоги в критичних ситуаціях.


Наразі проводяться докладні випробування та врахування відгуків військового персоналу з метою налаштування характеристик і функціональних можливостей цього нового броньованого автомобіля. Гарантується, що він відповідає конкретним потребам і перевагам військовослужбовців.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ