Господині Рівненщини передали на фронт вареники, приготовлені до Дня Андрія Первозванного
З початку війни всі комунальні установи громади активно залучились до готування смачних страв, таких як вареники, пиріжки та інші ласощі, для підтримки військовослужбовців.
"Ми вирішили порадувати наших захисників ще й до святкування Дня Андрія Первозванного, оскільки вважається, що той, хто смакує вареники у цей день, буде міцним, здоровим та щасливим. Тому господині, готуючи ці вареники, вкладали у них частку своєї душі, любові та магії", - зазначено у заяві громади.

Рашисти розкидають вибухівку з дронів

Російські війська почали застосовувати БпЛА, що розкидають вибухонебезпечні предмети.
переглядів: 214
Сьогодні росію масово атакували дрони

У ніч на четвер, 10 квітня, територія Російської Федерації зазнала масованої атаки дронів. Найгучніше про себе дали знати вибухи у місті Наро-Фомінськ, розташованому неподалік від Москви.
переглядів: 317
В Україні очікується нове здорожчання хліба

Ціни на хліб в Україні у 2025 році зростатимуть на 1,5–2% щомісяця, а до кінця року вони можуть зрости на 20%.
переглядів: 346
Жителька Рівненщини стала жертвою шахрая при спробі замовити водійське посвідчення онлайн

До патрульної поліції Рівненської області звернулася громадянка, яка повідомила, що стала жертвою шахрайських дій при спробі замовити посвідчення водія через інтернет. Жінка натрапила на оголошення про "офіційне виготовлення" документів та, довірившись обіцянкам, надіслала фотографії необхідних документів свого чоловіка.
переглядів: 481
Усі обмежено придатні мають повторно пройти ВЛК до 5 червня – Міноборони

Міністерство оборони України наголошує на обов'язковості повторного проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) для всіх громадян, які до 4 травня 2024 року отримали статус "обмежено придатний" до військової служби. Крайній термін для проходження повторного огляду – 5 червня 2025 року.
переглядів: 435