Ми у Facebook
04.12.2023, 16:55

Як доглядати за плодовими деревами взимку: актуальні поради

Щоб улюблені плодові дерева у майбутньому сезоні порадували вас щедрими врожаями соковитих вітамінних плодів, зараз потрібно подарувати їм трохи своєї уваги та турботи! Розповідаємо, які процедури потрібно провести!
У зимовий час необхідно захистити гілки дерев від зледеніння. У цій справі допоможе розчин вапна (0,5 кг) і піску (1,5 кг), який потрібно розвести в 10 л води і оббризкати гілки за кілька днів до заморозків.

Щоб захистити дерева від заморозків та гризунів, можна використовувати спеціальні садові бинти. Їх потрібно намотати знизу на весь стовбур так, щоб кожен наступний виток заходив на 1 см на попередній. А на землі розкладіть мишачу отруту, то шкідники не торкнуться дерев.

Також радимо підв'язати гілки, щоб вони були ближче до стовбура. Тоді рясні снігопади та сонячні промені не зашкодять дереву.

Що ще добре зробити в зимовий період? Звичайно ж, провести обрізання поки що дерева в сплячці. Головне враховувати температуру повітря: вона має бути не нижче 8 градусів. Провести процедуру необхідно не пізніше, ніж за 4 тижні до початку руху соку.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ