Ми у Facebook
09.12.2023, 15:57

Більше 63% закладів освіти в Рівному встановили "Тривожну кнопку"

Уже більше 63% навчальних закладів у Рівному встановили "тривожну кнопку", яка забезпечує захист шкіл і дитсадків з боку поліції охорони. Інформацію про це надала Рівненська обласна держадміністрація.
На вчорашній нараді під головуванням т.в.о. начальника Рівненської ОВА Сергія Подоліна, за участю начальника Управління поліції охорони в Рівненській області, підполковника поліції Ігоря Дзядевича, керівників Департаменту освіти і науки Рівненської ОВА Петра Коржевського та Управління освіти Рівненської міської ради Андрія Мазура було обговорено безпекові заходи для освітніх закладів міста Рівне.

На засіданні було прийнято рішення про встановлення "тривожної кнопки" у всіх навчальних закладах Рівного. Це дозволить швидко реагувати на небезпечні ситуації та, в разі потреби, викликати поліцейські патрулі.

В.о. голови ОДА Сергій Подолін прокоментував це рішення, наголошуючи: "У рамках урядової Концепції безпеки освітніх закладів ми продовжуємо встановлювати "тривожні кнопки" в школах та дитсадках області. За натисканням на кнопку до закладу освіти негайно прибуде озброєна охорона для захисту дітей або вирішення будь-яких "позаштатних ситуацій", пов'язаних із безпекою."

У найближчий час поліцейські будуть забезпечувати безпеку дітей в найбільших навчальних закладах, згідно з критеріями, кількість яких в області становить 56.

На правах реклами