Ми у Facebook
07.01.2024, 20:09

Румунія швидкими темпами будує автомагістраль до українських портів

Через блокування польськими перевізниками та фермерами кордону з Україною Румунія розпочала будівництво "Молдавської автомагістралі", яка має у майбутньому стати новим транспортним коридором для України.
За проектом, довжина цієї нової автостради становитиме 450 кілометрів. Будівельні роботи тривають цілодобово. Сотні одиниць техніки та близько 3000 співробітників залучили, щоб в останньому кварталі 2024 року завершити будівництво та відкрити автомагістраль, яка з'єднає Бухарест з українським кордоном.

Після введення в експлуатацію нової автомагістралі Україна матиме можливість використовувати румунські порти для експорту своїх товарів. Ця магістраль також слугуватиме як альтернативний транспортний шлях до країн ЄС у випадках, коли Україна стикається з перешкодами на кордоні з Польщею, Угорщиною та Словаччиною.

Блокування кордонів призводить до значних фінансових втрат для України. Відкриття "Молдавської автомагістралі" сприятиме розширенню можливостей експорту з Києва та збільшенню доходів до державного бюджету.

На правах реклами