Жителька Рівненщини святкує своє 100-річчя
Найбільшим щастям та джерелом гордості для Віри Оверківни стала її велика родина, до складу якої входять дві доньки, шість онуків, чотирнадцять правнуків і, навіть, одна праправнучка.
"Сьогодні разом із старостою привітали поважну мешканку села. Навіть при наявності 40 тисяч жителів у нашій громаді, таких людей, як пані Віра, - зовсім небагато. Мати можливість спілкуватися з людиною, яка пройшла через століття і пережила різні епохи, - це велика цінність", - прокоментував цю подію Григорій Таргонський.

На Рівненщині депутатку підозрюють у приховуванні майна на 7,8 млн грн у декларації

Депутатці однієї з селищних рад Рівненської області повідомили про підозру у декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, жінка приховала у деклараціях за 2022 та 2023 роки майно на суму понад 7,8 млн грн.
переглядів: 210
Рівненщину завтра накриє вітер та дощі

13 березня 2025 року на Рівненщині очікується хмарна погода з проясненнями. Вдень можливі короткочасні дощі, місцями з грозами. Вночі та вранці очікується слабкий туман. Сильний південний вітер з поривами до 20 м/с, оголошено жовтий рівень небезпеки.
переглядів: 191
Трагедія на Костопільщині: з річки Замчисько дістали тіло чоловіка

Сьогодні зранку, 17 березня, у місті Костопіль рятувальники дістали з річки Замчисько тіло чоловіка 1960 року народження. Трагедія сталася поблизу вулиці Сарненської.
переглядів: 188
На Рівненщині зафіксовано випадок сказу у домашньої кішки

У селі Висоцьк Сарненського району підтверджено випадок сказу у домашньої кішки. Про це повідомили в Сарненській районній державній адміністрації.
переглядів: 183
Рівненські рибоохоронці викрили майже сотню порушень у лютому

Браконьєрство, продаж незаконної риби та перевищення лімітів - у лютому 2025 року Рівненський рибоохоронний патруль зафіксував 96 порушень природоохоронного законодавства. Інспектори вилучили понад 27 кг водних біоресурсів та 34 знаряддя лову, а також наклали штрафів на суму 11 594 грн.
переглядів: 252