Ми у Facebook
30.01.2024, 15:00

Випускники Острозької академії купили дрони для ЗСУ

фото з oa.edu.ua

Випускники-магістри всіх інститутів і факультетів Національного університету «Острозька академія» зібрали кошти, придбали 6 іменних дронів і передали їх випускнику НаУОА, який зараз служить оператором fpv-дронів на Донецькому напрямку.
Гроші збирали в межах марафону «Іменний дрон для армії» від Благодійного фонду «Відповідальні українці». Охочі перераховують кошти й отримують сертифікат про іменний дрон.


фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


Магістр Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського Валерія Рачковська зазначила:

«Хочу подякувати всім своїм однокурсникам за добрі серця, підтримку й опору, розуміння і співпрацю. Випускники всіх факультетів Острозької академії неймовірно вдячні ЗСУ за можливість отримати диплом одного з кращих університетів нашої країни. Тому всі ми прийняли рішення зробити символічний внесок на свій випуск і задонатити на ЗСУ для випускника нашого університету, який зараз перебуває на фронті».


фото з oa.edu.ua
фото з oa.edu.ua


Магістр Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та національної безпеки Діана Васильєва зауважила:

«Академічна спільнота – це велика родина і випускники є її частиною. Тому ми вирішили долучитися до допомоги нашій державі і Збройним силам України, подарувати 6 іменних дронів і передати нашому випускнику НаУОА. Сподіваємося, що цей маленький внесок допоможе військовим боронити українську землю, а нам дасть змогу навчатися, працювати, мріяти, любити й жити».

За повідомленням з офіційної сторінки Острозької академії.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ