У Рівному школярів запрошують розповісти світові про перемоги українців
Щороку учасники конкурсу «Я — журналіст!» надсилають твори, фото і відео на теми, які визначають організатори. Проводиться він з 2009 року. Свій початок взяв у Рівному, а з 2016 року став всеукраїнським.
Учасники можуть розкривати конкурсну тему, розповідаючи про перемоги українців як на фронті, так і у різних сферах діяльності у тилу, — розповідає засновник всеукраїнського конкурсу «Я — журналіст!», секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв.
— Про маленькі щоденні перемоги, з яких складатиметься майбутня велика спільна перемога. Про перемоги, які зміцнюють дух українців і слугують прикладами, що надихають. Героями конкурсних робіт можуть бути як військовослужбовці, так і цивільні. Наприклад, волонтери, медики, освітяни, енергетики, рятувальники. А ще в межах конкурсної теми ми цьогоріч запровадили спеціальну тему «Надійний тил» для висвітлення позитивних прикладів роботи соціально відповідального бізнесу.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1707505056.jpg)
Багато років проведення конкурсу підтримують Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації та Національний університет «Острозька академія». У 2022/2023 навчальному році учасниками конкурсу стали 808 дітей з усіх областей України і 13 країн світу. Нагородження переможців традиційно відбувається в Національній спілці журналістів України.
Участь у конкурсі «Я — журналіст!» — безкоштовна. Нагородження переможців відбудеться у квітні.
Ознайомитись із умовами конкурсу «Я — журналіст!» можна за посиланням.
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської міськради у мережі Фейсбук.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Шукають історії про Міський будинок культури у Рівному
![](/images/articles/2/small/1723033994.jpg)
Відомий у Рівному й не тільки Міський будинок культури наступного року відзначати ювілей - 70 років. За майже століття, у багатьох зібралося чимало цікавих, особистих і щемких історій, пов'язаний з цим осередком культури та творчості. Тож працівники будинку культури їх і шукають.
переглядів: 180
Правоохоронці затримали фітнес-тренера, який підпалював військові авто у трьох містах України
![](/images/articles/2/small/1723015504.jpg)
Служба безпеки спільно з Національною поліцією затримала поплічника фсб, який діяв у Києві, Дніпрі та Одесі.
переглядів: 214
Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання
![](/images/articles/2/small/1722948113.jpg)
Інститут Військово-Морських Сил запрошує на навчання молодь, яка прагне служити в елітних підрозділах ЗСУ. Навчання, кар'єрний ріст, подорожі та можливість захищати морські кордони України – все це чекає на тебе!
переглядів: 296
Яблучний Спас або Преображення Господнє: привітання та листівки до свята
![](/images/articles/2/small/1692380189.jpg)
6 серпня православні християни відзначають одне з найбільших свят у Православному календарі – Преображення Господнє. У народі його ще називають другим або яблучним Спасом.
переглядів: 21238
Яблучний Спас: як зібрати кошик
![](/images/articles/1/small/1534409472.jpg)
Сьогодні, 6 серпня, православні християни святкуватимуть другий Спас. У народі його називають Яблучним або Медовим. Це традиційне свято врожаю. За релігійною версією це свято на честь Преображення Господнього.
переглядів: 12475