Ми у Facebook
12.02.2024, 22:00

Службові романи та грошові надходження: астропрогноз на 13 лютого

Дізнайтеся, що вам підготували зорі на завтра.
Овен
Проблеми та клопоти, які з'являться на особистому фронті, позначаться і на робочій сфері. Не варто фліртувати та заводити службових романів. Наприкінці дня варто бути дуже уважними за кермом.

Телець
Обставини у цей день складуться таким чином, що ви будете пов'язані з якимись зобов'язаннями і не зможете повною мірою реалізувати плани. Час буде добрим для тих, хто вирішив змінити свій спосіб життя і почати жити по-новому. Нічого не бійтеся!

Близнюки
Не варто просити допомоги у людей, яким ви не довіряєте на тисячу відсотків. Не пов'язуйте себе обіцянками, оскільки є можливість їх не виконати. Постарайтеся у вільний час зайняти себе чимось приємним, розслабтеся та уникайте турбот.

Рак
Цього дня потрібно утриматися від нових знайомств, особливо у соцмережах та на різноманітних форумах. Зайва довірливість не дасть вам шансу критично оцінити реальну картину.

Лев
Успіх гарантований, якщо ви будете терплячими і не спробуєте випереджати події. Цей час підходить для початку циклу лікувально-профілактичних процедур. Якщо у вас досі немає клубної картки на відвідування фітнесу, то саме час її придбати та почати відвідувати заняття.

Діва
Має бути багато часу провести у спілкуванні з близькими, рідними, друзями та знайомими. День буде відносно легким для людей, які можуть пристосовуватися до обставин. Вам краще оцінювати свої фінансові можливості. Намагайтеся не витрачати зайвого, якщо ваше матеріальне становище цього не дозволяє.

Терези
Не гайте часу, займіться розв'язанням питань, які здавалися складними. За необхідності зверніться за порадою. Підходьте до справ творчо, використовуйте несподівані рішення. Це просто чудовий час для спілкування з друзями.

Скорпіон
Астрологи не рекомендують у цей період розпочинати нові справи. Якщо відчуєте, що вжиті вами дії не дають бажаних результатів, варто зупинитися. Відмовтеся від зайвих витрат, сьогодні варто заощаджувати. Не потрібно також брати кредити та давати гроші у борг.

Стрілець
Зайва відвертість цього дня вам просто протипоказана – все сказане буде використано проти вас. Живіть сьогоднішнім днем і не відмовляйте собі у невеликих радощах. Будьте обережні з фінансами, сьогодні краще відмовитись від різних операцій із грошима.

Козеріг
На цей час можете намітити справи, які довго не наважувалися братися. Якщо хтось просить поради чи допомоги, не відмовляйте їм у послугах. Цього дня також можуть загостритися стосунки з кимось із членів сім'ї – не варто обговорювати спірні та принципові питання.

Водолій
Жодних неприємних сюрпризів вівторок, 13 лютого, Водоліям не обіцяє. Ви принагідно з дрібними проблемами встигатимете вирішувати і важливі питання. Водоліям, які не мають пари, уготовані доленосні знайомства, які можуть призвести до виникнення серйозних відносин.

Риби
За нові справи без нагальної потреби не треба братися. Якщо ви не впевнені у своїх силах, варто відкласти ухвалення рішення на деякий час або попросити поради у того, кого ви вважаєте справжнім авторитетом

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ