Як вирощувати малину, щоб отримати багатий урожай: корисні поради
Забезпечити чагарнику достатню кількість світла та помірно рясний полив. Малина дуже любить сонечко, але здатна перенести невелику затіненість у ранковий час. А ось пересихання ґрунту допускати не можна, але й перетворювати на болото малинник не варто!
Проводити мульчування ґрунту, щоб зберегти вологу. Можна використовувати тирсу, гній, солому, торф і бур'яни, що залишилися після прополювання.
Використовувати шпалери з першого року посадки, щоб чагарники отримували більше світла та могли збільшити свою врожайність у 6-8 разів.
Правильно годувати малину.
Якщо до посадки в ґрунт вносилися добрива (старий перегній чи компост), то поживних речовин вистачить на кілька років. Якщо ні, малині необхідні органічні та комплексні добрива:
• зола (навесні);
• азотні добрива (навесні);
• комплексні добрива (навесні та на початку літа);
• курячий послід або гній, що перепрів, восени;
• торф (у будь-який період).
Оновлювати чагарники (не можна запускати малину та перетворювати на дикунку) та видаляти молоду поросль. Зайві пагони не можна витягувати чи відкопувати! Їх потрібно підрізати на глибині 3-5 см у землі, використовуючи гостру лопату.
Проводити профілактичну обробку від шкідників, використовуючи народні засоби чи біологічні препарати.
Обробляти чагарники після збирання врожаю, а саме видаляти гілки, що відплодоносили, щоб вони не заважали розвитку молодих пагонів.

Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 298
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 223
Як військовим оформити заповіт і довіреність без нотаріуса

В умовах воєнного стану військові не завжди мають змогу звернутися до нотаріуса. У таких випадках Закон дозволяє посвідчувати правочини в особливому порядку.
переглядів: 207
Командир взводу «Да Вінчі» Іван Швая: шлях добровольців та уроки війни

У цьому інтерв’ю командир взводу Іван Швая розповість про бойовий шлях батальйону, особливості добровольчого руху, виклики війни та те, як українські воїни формують майбутнє країни на полі бою. Це історія мужності, братерства та незламної віри в перемогу.
переглядів: 471
"Життя на рівні, я їду в Рівне" - відомий прозаїк та поет написав вірш про наше місто

Василь Зима знаний не тільки як телеведучий, але також як поет та прозаїк.
переглядів: 410