18.02.2024, 20:10

21-річний спортсмен переміг на світовому чемпіонаті з плавання

21-річний спортсмен, Владислав Бухов, здобув золоту медаль на світовому чемпіонаті з плавання.
Ця важлива перемога стала восьмою для України в історії плавання на таких престижних змаганнях. Новину про цей досягнення передає Суспільне спорт.

На чемпіонаті у катарській Досі, Владислав Бухов виборов перше місце у змаганні на 50-метрівці вільним стилем, пропливши цю дистанцію за 21,44 секунди.

Це важливий крок у кар'єрі молодого українця, який двічі раніше не міг пройти до фіналу на світових змаганнях. У Досі, Владислав зміг переграти лише одного з найсильніших плавців, чинного чемпіона світу й трьохразового олімпійського призера - австралійця Кемерона Макевоя.

Також важливо зазначити, що у кваліфікаційних змаганнях Бухов посів друге місце серед більш ніж сотні учасників, встановивши новий національний рекорд України на цій дистанції, який раніше належав Андрію Говорову, заслуженому плавцю на Олімпіаді-2016.