У Львові діє рекрутинговий центр: Як знайти роботу у ЗСУ
Про це повідомляє Львівська міська рада.
«Тут ми не вручаємо повісток – ми просто спілкуємося з кандидатом, який планує бути залученим до Збройних сил України в один із можливих способів: військова служба за призовом чи за контрактом. При спілкуванні з людиною ми не отримуємо ніяких персональних даних, які б могли вказати чи видати місце проживання. Ми беремо лише зручний контактний спосіб спілкування – телефон, пошту чи будь-який інший спосіб, який людина захоче. І запитуємо, чого людина очікує.
На сьогодні ми співпрацюємо з львівськими бригадами, які надають нам перелік вакантних посад з коротким описом – що саме вимагається та яка заробітна плата. Тобто людина може ознайомитися з цими посадами. І тоді, якщо якась із посад зацікавить, ми контактуємо з військовою частиною і зводимо уже безпосередньо їх між собою, щоб вони могли продовжити своє спілкування. Якщо все завершиться успішно, то ми контролюємо процес аж до успішного укладення контракту, а якщо ні – то ні, будемо шукати або іншу спеціальність, або ставити людину в резерв», - пояснила рекрутерка Галина, яка працює у центрі.
У центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії. Важливо, що центр не матиме відношення до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.
Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку (1 місяць) та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.
Таким чином, центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.
«Ми маємо якісну співпрацю з усіма військовим підрозділами у Львові. І коли спілкуєшся з військовими, завжди виникає питання кадрового забезпечення. У нас вже відкрився центр рекрутингу «Азову», 3-ї штурмової бригади, полку «Вовки Да Вінчі», зараз ще деякі підрозділи планують робити свої окремі центри. Але ми всі разом вирішили, що треба зробити єдиний великий потужний міський центр. І велика подяка Міністерству оборони за таку спільну ініціативу.
Сьогодні є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, поварів, кінологів, є дуже багато вакансій бойових і небойових професій, і люди повинні це знати. Плюс, як ви знаєте, ми від міста даємо певні виплати для тих, хто готовий йти в десантні війська і морську підходу – це плюс 50 тисяч гривень певного стимулу. Тому краще свідомо зрозуміти, в чому ти сильний, підготуватися, і тоді йти захищати країну», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.
Пілотний проєкт у Львові має відточити механіку роботи центрів для масштабування на інші регіони та міста.
«Наше завдання – зробити все можливе, щоб людина, яка йде служити на конкретну посаду у конкретну військову частину, дійсно туди потрапила. Власне для цього є ця ініціатива. Далі ми, як Міністерство оборони, будемо максимально масштабувати, бо це пілотний проєкт, і ми дуже вдячні Львову за те, що така співпраця є. Наступними містами стануть Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ, Полтава», - зазначив Олексій Бежевець, координатор рекрутингу до української армії Міністерства оборони.
«Кожен свідомий громадянин не повинен боятися, а іти в центр рекрутингу, тому що тут повістки не видають. Тут кожен може собі обрати ту спеціальність, професію, з якою він може принести користь нашим Збройним силам і нашій державі», - наголосив Артур Ніязов, керівник Львівського обласного центру комплектування.
Дізнатись більше про рекрутинговий центр у Львові можна за телефонами: (032) 254 62 81; (032) 254 62 80.
Нагадаємо, у Львові також працюють рекрутингові центри бригади спеціального призначення НГУ «Азов», 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, львівської 103-ї бригади ТрО та батальйону «Вовки Да Вінчі».
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
укласти контракт, військова служба, Львів, робота в ЗСУ, рекрутинговий центр, життя
Теплі вітання з Днем медика у віршах 2024
![](/images/articles/2/small/1706954171.jpg)
День медичного працівника з 2023 року в Україні відзначається 27 липня. Професійний день був започаткований у 1994 році і раніше святкувався у третю неділю червня.
переглядів: 1476
Які свята відзначають у світі і Україні
![](/images/articles/2/small/1720761413.jpeg)
Дізнайтеся, які особливі свята сьогодні, 27 липня, в Україні та світі.
переглядів: 149
Хто святкує іменини і який сьогодні день
![](/images/articles/2/small/1721627926.jpeg)
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Це професійне свято всіх, хто стоїть на варті нашого здоров'я, забезпечуючи медичну допомогу та рятуючи життя. Також сьогодні віряни вшановують пам'ять святого великомученика Пантелеймона. До Нового року залишилося 157 днів.
переглядів: 153
Після 10 класу учні зможуть змінювати профіль навчання
![](/images/articles/2/small/1722001979.jpg)
Державний стандарт профільної середньої освіти, затверджений урядом вчора, передбачає можливість змінювати профіль навчання для учнів після 10 класу.
переглядів: 255
На фасаді Рівненської гімназії №24 відкрили меморіальну дошку Андрію Сторожуку
![](/images/articles/2/small/1721988360.jpg)
Андрій Сторожук народився 9 листопада 1987 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську гімназію №24, вище професійне училище №1 м. Рівне, де здобув професію столяра будівельного, паркетника, верстатника деревообробних верстатів.
переглядів: 312