У лютому помітно зріс рівень заробітної плати
Експерти пояснили, що дані про зміни у рівні заробітної плати вони відстежують через Єдиний портал вакансій, який був створений у вересні 2022 року. Цей портал збирає інформацію від Державного центру зайнятості та ще 6 інших сервісів, таких як work.ua, robota.ua, jrc.ua, і щодня публікує загалом 200 тисяч вакансій.
Середня зарплата, яку вказують у вакансіях на цьому порталі, є показником рівня оплати праці в країні. У третьому кварталі 2023 року середня зарплата зросла на 23% у порівнянні з попереднім роком і склала 17,9 тисяч гривень за даними Державної служби статистики.
На ринку праці в Україні спостерігається помітне зростання конкуренції. У січні 2024 року цей показник виявився на 42% вищим, ніж у грудні 2023 року. Найбільш складно влаштуватися на віддалену роботу в галузі IT, тоді як представникам робітничих професій та медикам найлегше знайти місце.
Аналітики вказують на значне зростання конкуренції, пов'язане зі збільшенням кількості резюме на 24%. Українці також активно шукають дистанційну роботу, і конкуренція за такими вакансіями вп'ятеро перевищує середній показник.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
З 1 серпня "Укрзалізниця" збільшує кількість жіночих купе в поїздах
![](/images/articles/2/small/1720941602.jpg)
З 1 серпня 2024 року Укрзалізниця розширює список поїздів, де доступні вагони з жіночими купе. До 8 вже курсуючих маршрутів додаються ще 4.
переглядів: 681
В Україні запустили в обіг поштову марку "Янголи війни"
![](/images/articles/2/small/1722004990.jpg)
Вона присвячена лікарям і це зробили напередодні Дня медика. Спецпогашення відбулось у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни в Клевані.
переглядів: 255
У Костополі діє Клуб активного довголіття для літніх людей
![](/images/articles/2/small/1722004564.jpg)
Активний відпочинок, культурний розвиток та психологічна підтримка. Усе це люди похилого віку можуть отримати в КЗ «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради.
переглядів: 268
На Басовому Куті встановили нові лавки та смітники
![](/images/articles/2/small/1722003860.jpg)
Працівники Рівненського міського тресту зеленого господарства встановили на Басовому Куті лавки та смітники.
переглядів: 247
Олімпійський прапор замайорів біля Рівненської ОДА
![](/images/articles/2/small/1722002314.jpg)
Його підняли з нагоди старту у Парижі ХХХІІІ Літніх Олімпійських ігор.
переглядів: 275