Священик спробував нелегально переправити особу через кордон, приховавши її у катафалку
Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.
Спроба священника нелегально переправити особу через кордон виявилася дійсністю, але прикордонники вчасно втрутилися. За статтею 332 ККУ про незаконне перенаправлення людей через державний кордон України, церковнослужитель може отримати від трьох до пʼяти років увʼязнення.
Пасажиру, якого виявили у катафалку, загрожує штраф від 3 400 до 13 600 гривень або арешт до пʼятнадцяти діб. Дитину правоохоронці повернули батькам, а катафалк залишили у власності прикордонників.

Нацполіція викрила найбільше в Україні виробництво фальсифікованих стероїдів

Національна поліція спільно з СБУ та Офісом Генпрокурора викрила та ліквідувала найбільше в історії України підпільне виробництво анаболічних стероїдів.
переглядів: 315
Пенсіонерів можуть зобов’язати повернути частину пенсії: ПФУ пояснив, за що зніматимуть кошти

Українських пенсіонерів попереджають: у разі приховування змін, які впливають на розмір виплат, Пенсійний фонд може зобов’язати повернути надміру нараховані суми.
переглядів: 433
Яйця дешевшають: де знайти найвигідніші ціни

Супермаркети знову пропонують знижки на популярні харчові продукти, зокрема курячі яйця.
переглядів: 387
За 14 тисяч доларів обіцяли втечу з України: переправників затримано

У Сарненському районі правоохоронці затримали двох чоловіків, які за 14 000 доларів США намагалися незаконно переправити через кордон двох військовозобов’язаних.
переглядів: 469
Масована атака на Київ: понад 100 постраждалих

Унаслідок нічної ракетної атаки 17 червня Київ зазнав значних руйнувань і втрат. За останніми даними, постраждали 114 людей, з яких 68 госпіталізовані, інші отримали допомогу амбулаторно. У Дарницькому районі загинуло троє осіб, повідомляє міська влада.
переглядів: 617