Ми у Facebook
24.02.2024, 08:45

Трагедія на Рівненщині: матір, яка втопила у водоймі двох синів, відправили до психлікарні

Фото: Колаж 24 Каналу

На Рівненщині суд вирішив відправити матір, яка втопила своїх двох синів у кар'єрі, до психлікарні. Жінка буде перебувати в закладі під суворим наглядом
Кузнецовський міський суд у Рівненській області прийняв рішення про примусову госпіталізацію 42-річної жінки, яка стала винуватицею страшного вчинку. 

Страждаючи на психічні розлади та не контролюючи свої дії матір позбавила життя двох своїх дітей.

За вироком суду, жінка буде перебувати в закладі під суворим наглядом, повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

23 серпня 2023 року вона разом із двома синами, 6-ти та 7-ми років, вирушила до місцевого кар'єру для купання. За даними офісу генерального прокурора, жінка спочатку потопила старшого сина, якого утримувала у воді, поки той припинив опір. Після цього вона вийшла на берег за молодшим сином.

"Вона взяла за руку меншого сина та повела його до дерев’яного помосту, під яким була значна глибина, й штовхнула у воду, знаючи, що той не вміє плавати. Вона стояла на тому помості й споглядала неминучість утоплення", – зазначили в Офісі генпрокурора.

37-річний батько дітей, який прибіг до водойми, безуспішно намагався витягти одного з хлопчиків з води та надавав йому реанімаційну допомогу, але дитина померла.

Тіло іншого хлопчика пізніше витягли водолази.

Жінці пред'явили звинувачення у двоє умисних вбивствах неповнолітніх – відповідно до статей 115 частини 1 та 2 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Вона зізналася у вчиненні цього злочину.

На правах реклами