Ми у Facebook
28.02.2024, 15:13

Побачить світ дебютна збірка віршів поета Богдана Куценка

Збірка віршів із не менш поетичною назвою «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» вийде у Видавництві Старого Лева.
Це перша книга віршів у доробку поета Богдана Куценка:

"Збірка могла би статись набагато раніше, але сталася саме тепер, коли аж настільки потрібна, що відкладати вже зась", - висловився Богдан Куценко на своїй сторінці у мережі Фейсбук.


фото з starylev.com.ua
фото з starylev.com.ua


"Дивовижа, безкраїсть, неідеальність і конечність усього людського. Особливий спосіб дорослішання, який настає із народженням власних дітей, особливий погляд на світ і дорослість широко розплющеними очима дитини. Безцінний час разом, час кохання, любові, надії — та безпорадність їхньої втрати, що приходить з війною.

Безперечна і безумовна любов до всесвіту — жінки, дитини, маленького міста, власного дому, всього, що минає, чого не повернеш.

«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» — поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя.

Оформлено книгу в найтоншій манері китайської порцеляни одеською художницею Лесею Медвідь, яка добре знає тексти й автора. Її неймовірні малюнки додають атмосферного тиску в картину погоди", - йдеться на офіційному сайті видавництва "Старий Лев".

Також на сайті видавництва уміщена біографічна довідка про автора:

Богдан Куценко народився у Вінниці в червні 1981 року, має вищу економічну освіту. До 2018 року близько 20 років фахової діяльності у діловій сфері. З 2014 року — волонтер на користь Добробатів та ЗСУ. 2022 продовжив волонтерську діяльність, а також долучився до міжнародної журналістської спільноти задля висвітлення російської агресії і військових злочинів.

За повідомленням з офіційної сторінки Видавництва Старий Лев, starylev.com.ua


На правах реклами