Ми у Facebook
04.03.2024, 09:35

Рівненщина: Відремонтували школу, яку пошкодили росіяни (ФОТО)

У перші дні повномасштабного вторгнення заклад зазнав серйозних ушкоджень. 27 лютого 2022 року, внаслідок вибухової хвилі, було пошкоджено три поверхи школи – вибиті понад сотню вікон та дверей, зруйновані горище, спортивна та актова зали.
Як розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, з серпня 2023 року ліцей розпочали відбудовувати ліцей за підтримки міжнародних партнерів.

Заклад – один із понад пів сотні шкіл, де проводилися ремонти у межах проєкту «EU4UA Schools: Build Back Better», який реалізується за сприяння ПРООН та фінансується Євросоюзом.

«Цей проєкт є прикладом співпраці між ПРООН, ЄС та місцевою владою для створення безпечних умов для навчання, - зазначає Людмила Шатковська. - Бюджет склав 11,5 млн грн. Область теж доєдналася до відбудови – початкові роботи були виконані саме за кошти регіону. Зокрема, на виготовлення проєктно-кошторисної документації та заміну вікон з обласного бюджету спрямували 1,5 млн грн, ще 500 тисяч – з місцевої скарбниці».

У межах проєкту встановили 32 дверей та 17 вікон, відремонтували навчальні класи та повністю замінили покрівлю. Також оновили водостічну та вентиляційну системи.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини