Ми у Facebook
13.03.2024, 13:39

За чотири роки на Рівненщині виявили 155 підроблених посвідчень водія

За останні 4 роки працівники сервісних центрів МВС на Рівненщині виявили 155 підроблених посвідчень водія.
Про це йдеться на сайті Сервісного центру ГСЦ МВС у Рівненській області.

Громадяни час від часу звертаються до сервісних центрів МВС зі скаргами про те, що їх посвідчення водія не відображається в застосунку "Дія" після отримання. Після додаткового розслідування виявляється, що кермувальники придбали посвідчення водія, а не отримали його законним шляхом.

Правоохоронці також виявляють на дорогах водіїв із підробленими документами.

Аферисти, що виготовляють підроблені документи, пропонують свою "допомогу" у соцмережах, обіцяючи швидко "розв'язувати питання з документами". Вони також використовують фішингові сайти, які нагадують офіційний вебресурс Головного сервісного центру МВС. Головна мета таких сайтів - отримати персональні дані користувачів для незаконних цілей.

Щоб уникнути потрапляння у пастку аферистів, рекомендується утримуватися від переходу за підозрілими посиланнями та особливо уникати введення персональних даних на підозрілих ресурсах.

Читайте також: В Україні оновили іспитові питання на отримання посвідчення водія

Усі державні вебсайти завжди мають домен ".gov.ua". Якщо є сумніви у легітимності документа, можна перевірити його онлайн за допомогою електронного сервісу перевірки посвідчення водія, доступного на сайті. Також там можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Єдиний законний спосіб отримання посвідчення водія - пройти курси в акредитованій автошколі та успішно скласти теоретичний та практичний іспит в сервісному центрі МВС.

Працівники сервісних центрів МВС повідомляють поліцію про виявлені випадки підробки посвідчення водія та конфіскують підроблені документи.

На правах реклами