Ми у Facebook
13.03.2024, 22:43

Українська кадетка стала абсолютною чемпіонкою кадетського та юніорського чемпіонату Європи

Українська шпажистка Анна Максименко стала абсолютною чемпіонкою кадетського та юніорського чемпіонату Європи, який відбувався наприкінці лютого в Неаполі.
16-річна шпажистка виборола «золото» в індивідуальних змаганнях в обох вікових категоріях, а також двічі зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу в складі збірної України в командному турнірі.

Про те, як готувалась до виступу на континентальній першості, протистояла партнерці по команді Емілі Конрад у фіналі та робила перші кроки на дорослих міжнародних стартах, – Анна розповіла у коментарі пресслужбі НФФУ:«Це мій останній сезон у кадетах, відповідно це був останній чемпіонат Європи в цій категорії і, звичайно, хотілося виграти, щоб мати титул чемпіонки. Я все-таки змогла виконати це завдання. Ще дуже цікаво, що 23 лютого [день індивідуальних змагань кадеток – прим.] був день народження мого тренера, Андрія Вікторовича Орліковського, і я ще собі додатково поставила ціль зробити йому чудовий подарунок. Усе вийшло».


фото з facebook.com/fencing.ukraine
фото з facebook.com/fencing.ukraine


За повідомленням з офіційної сторінки Національної федерації фехтування України у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, юна українська шпажистка приголомшливо виступила в Неаполі. Кадети і кадетки продовжили змагальний успіх Ольги Харлан. Українець переміг у юніорському Кубку світу.

На правах реклами