Ми у Facebook
14.03.2024, 13:15

Мав прийти на ротацію та одружитися: На війні загинув молодий воїн з Рівненщини

11 березня в результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання, захищаючи Україну, загинув захисник України Самчук за позивним «Каркаде».
Олесь народився у Рівному 1 квітня 2002 року. Ходив до дитячого садочка № 7. У 2008 році переїхав жити до Здолбунова, де й пішов до першого класу початкової школи № 7. Закінчивши її перейшов вчитися до ЗОШ № 6, міста Здолбунів. У 2017 році у віці 40 років померла мама Олеся і він переїхав жити у Рівне до двоюрідної бабусі та пішов навчатися у 10 клас Рівненської ЗОШ № 9.Закінчив школу у 2019 році та вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на професію «Кіно та телеоператорство». У 2023 році закінчив університет та добровольцем пішов на війну у 12 бригаду АЗОВу.

Олесь був багатогранною людиною, хотів все спробувати. Ходив на багато гуртків і здобував призові місця на змаганнях з різних дисциплін (бальні танці, дитяча залізниця, трекове атомобілемоделювання, паркур, спортивний туризм, гра на гітарі). Закінчив фотошколу Олександра Харвата і професійно займався фотографією.

Через тиждень Олесь мав прийти на ротацію та одружитися з коханою дівчиною...


На правах реклами