За Україну загинув рівнянин Олександр Жовтянський
“Проте Саша не захотів вчитися далі, тому покинув і розпочав працювати сам на себе. Займався ремонтом автівок, рихтуванням, фарбуванням. Разом із татом якось їздили на заробітки, тож він уміє все робити, що пов’язано із будівництвом та опоряджувальними роботами — руки золоті. А потім разом із другом взялися за мурування парканів з каменю. Цим і займався аж до початку великої війни,” - розповідає мама Героя Ніна.
![фото з facebook.com/rivnecouncil](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1711125553.jpg)
Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Олександр з перших днів долучився до підрозділів територіальної оборони. А наприкінці грудня 2022 був мобілізований до Збройних сил України.
“Саша був надзвичайно доброю людиною, любив донечку — 13-річну Іринку — нас батьків, своїх друзів. Він для інших міг віддати все, був щирим, щедрим, веселим. І завжди усміхався. Це йому, напевно, передалося від тата, адже він теж завжди усміхається. А ще любив рибалити,” - каже мама Героя.
Олександр служив у десантно-штурмовій роті. Майже вісім місяців обороняв Мар’їнку, брав участь у запеклих боях за місто, на щастя, не отримав поранень — лише травму. Але завжди залишався оптимістом.
“Про жахи, які довелося побачити та пережити, він розповідав татові, друзям. Мене намагався вберегти, моє серце, адже знав, що я цього можу не витримати. Хоча не приховував, що було важко, що від міст майже нічого не залишилось. Говорив, що довелося втрачати побратимів, як це складно... Розповідав, що опановував різне озброєння, вчився, робив усе, що було потрібно...” - продовжує мама.
Та на жаль, гірка звістка прийшла у родину — 34-річний солдат Олександр Жовтянський загинув 19 березня 2024 року, виконуючи бойове завдання на Донеччині...
Прощання із Героєм відбудеться завтра, 23 березня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному. Поховають його на кладовищі “Нове”...
За повідомленням з Рівненської міської ради.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Шановна багатотисячна медична родино!
![](/images/articles/2/small/1722077292.jpg)
Вкотре День медичного працівника відзначаємо в умовах повномасштабної агресії цинічного ворога. Проте ви, дорогі та поважні колеги, продовжуєте тримати наш медичний фронт, надаючи необхідну, вчасну медичну допомогу тим, хто її потребує. За це вам сердечна вдячність!
переглядів: 127
Теплі вітання з Днем медика у віршах 2024
![](/images/articles/2/small/1706954171.jpg)
День медичного працівника з 2023 року в Україні відзначається 27 липня. Професійний день був започаткований у 1994 році і раніше святкувався у третю неділю червня.
переглядів: 2069
Які свята відзначають у світі і Україні
![](/images/articles/2/small/1720761413.jpeg)
Дізнайтеся, які особливі свята сьогодні, 27 липня, в Україні та світі.
переглядів: 207
Хто святкує іменини і який сьогодні день
![](/images/articles/2/small/1721627926.jpeg)
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Це професійне свято всіх, хто стоїть на варті нашого здоров'я, забезпечуючи медичну допомогу та рятуючи життя. Також сьогодні віряни вшановують пам'ять святого великомученика Пантелеймона. До Нового року залишилося 157 днів.
переглядів: 231
Після 10 класу учні зможуть змінювати профіль навчання
![](/images/articles/2/small/1722001979.jpg)
Державний стандарт профільної середньої освіти, затверджений урядом вчора, передбачає можливість змінювати профіль навчання для учнів після 10 класу.
переглядів: 288