Ми у Facebook
28.03.2024, 14:33

Пораненим військовим Рівненської громади виділили матеріальну допомогу

36 захисників, які травмувалися чи захворіли на війні отримали фінансову допомогу від Рівненської громади.
Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України Рівненської міської територіальної громади. Про це інформують у Рівненській міській раді.

Під час засідання розглянули звернення військовослужбовців, які отримали поранення, контузії, каліцтва, травми під час участі в заходах, пов'язаних із забезпеченням оборони України внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України.

Розмір матеріальної допомоги визначено для кожного випадку окремо і склав 795031,04 гривень.

Зокрема:
- 28 військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, каліцтво, травму, призначено по 20000,00 гривень;
- 8 військовослужбовцям, які захворіли, призначили по 10000,00 гривень.

Для отримання матеріальної допомоги військовослужбовці або їх законні представники повинні подати до Управління у справах ветеранів Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради заяву та копії документів, підтверджуючих ряд обставин.

Нагадуємо, що матеріальна допомога надається лише мешканцям Рівненської міської територіальної громади, які зареєстровані в м. Рівному або смт Квасилів на дату звернення та на дату введення в Україні воєнного стану.

Читайте також: Право на знижку з оплати житлово-комунальних послуг мають учасники бойових дій у розмірі 75%, особи з інвалідністю внаслідок війни — 100%, члени сімей загиблих — 50 %.

На правах реклами