Ми у Facebook
29.03.2024, 23:09

Вразливі категорії переселенців не виселятимуть із тимчасового житла

Уряд врегулював питання щодо недопущення виселення вразливих категорій ВПО із житла для тимчасового проживання.
Сьогодні, 29 березня, Кабмін вніс зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого Постановою КМУ від 29 квітня 2022 року № 495.

Проєкт розробило Мінреінтеграції на виконання Закону України від 8 листопада 2023 року № 3446-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» щодо деяких питань забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання».

Ця постанова повинна надати надати окремим категоріям внутрішньопереміщених осіб додаткові гарантії щодо недопущення їх примусового виселення із житла для тимчасового проживання у період дії воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування.

На внутрішніх переселенців, які належать до вразливих категорій громадян, не поширюватиметься обмеження щодо терміну проживання, яке передбачене абзацом восьмим частини 1 статті 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

За повідомленням з офіційного Телеграму Мінреінтеграції (https://t.me/minre_ua).

Нагадаємо, у Рівному діти та підлітки можуть отримати безкоштовну психологічну підтримку. Безкоштовні реабілітаційні послуги для ветеранів.

На правах реклами