Ми у Facebook
30.03.2024, 08:20

Як вивести жирні плями: дієві поради, які миттєво врятуюють ваші речі

Не дивлячись на те, що це може бути досить дратуюче, є кілька простих та дієвих способів, які допоможуть вам швидко і ефективно вивести жирні плями з вашого одягу чи інших тканин.
Жирні плями на речах можуть виникнути у кожного, незалежно від того, наскільки обережно ви поводитеся з їжею. Вони можуть з'явитися під час приготування їжі, під час обіду в офісі або під час вечірнього перекусу.

1. Негайна реакція:
Найважливіше - це діяти швидко. Якщо жирна пляма тільки що з'явилася, негайно візьміть кухоль, що має абсорбуючі властивості, наприклад, папірні рушники або салфетки. Тисніть їх на пляму, щоб вони вбили надлишок жиру.

2. Використовуйте рідини:
Виберіть ефективний мийний засіб або миючий засіб для тканин, який містить засоби для видалення жиру. Нанесіть трохи цього засобу на пляму, а потім ретельно розтертьте, або ж промийте тканину в гарячій воді з миючим засобом.

3. Використовуйте соду:
Сода для випічки - це ще один ефективний засіб для боротьби з жиром. Змішайте трохи соди з водою, щоб створити пасти, і нанесіть цю суміш на пляму. Ретельно потріть, а потім промийте тканину водою.

4. Використовуйте аміак:
Аміак також може бути корисним для видалення жирних плям. Додайте декілька крапель аміаку в воду, змочіть пляму цією розчином, а потім промийте водою.

5. Видалення залишків:
Після того як ви успішно видалили жирну пляму, переконайтеся, що ви добре промили тканину водою, щоб видалити будь-які залишки миючого засобу чи інших речовин.

6. Пральні засоби для попередження:
Розгляньте можливість додання прального засобу або прального засобу для плям у ваш пральний порошок. Це може допомогти запобігти утворенню жирних плям під час прання.

На правах реклами