Ми у Facebook
30.03.2024, 14:59

Чому в Рівному не буде централізованої подачі гарячої води - Рівнетеплоенерго

У Рівнетеплоенерго пояснили, чому влітку не буде централізованої подачі гарячої води.
У поідомленні, опублікованому на сторінці теплопостачальної компанії у Facebook, пояснено, що централізована подача гарячої води в міжопалювальний період вважається неефективним процесом з численних причин:

Зношеність мереж призводить до значних втрат.
Споживачі часто вчиняють крадіжки гарячої води шляхом впливу на лічильники.
В деяких районах відсутні лічильники, що призводить до некоректного розрахунку споживаної послуги.
Багато споживачів перейшли на використання електронагрівальних приладів для гарячої води через їх вигідність у порівнянні з централізованою системою.
За даними Рівнетеплоенерго, наразі сума боргу споживачів становить 313,7 мільйонів гривень, що призводить до заборгованості перед державною Газопостачальною компанією "Нафтогаз Трейдинг" у розмірі 94,9 мільйонів гривень за спожитий газ до 26 березня.

У зв'язку з цим, компанія повідомила про припинення постачання газу з 1 квітня 2024 року, доки не буде повністю погашено борг. Це призведе до неможливості надання послуги з централізованої подачі гарячої води споживачам. Тому, компанія закликає мешканців розрахуватися за спожите тепло.

Регулярна сплата боргів надасть можливість провести необхідні літні ремонти мереж та обладнання котелень, їх заміну, а також здійснити гідравлічні випробування, підготуватися до наступного опалювального сезону.

На правах реклами