Ми у Facebook
31.03.2024, 18:29

Сильні молитви у тяжкі часи

фото з pravda.com.ua.

Зараз Україна та український народ проходять крізь тяжкі часи. І часто єдиною розрадою у такий складний період є молитва до Бога та святих.
Ми підготували для вас кілька текстів сильних молитв.


Молитва до св. Тадея у важких обставинах життя

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:

Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!

Моє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його - свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!

Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір'я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христом Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім'я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму. Амінь.

За повідомленням з kyrios.org.ua

***

Молитва до святої Рити

О могутня і славна Рито, ось біля твоїх ніг бідна душа, яка потребує допомоги, і звертається до тебе зі сподіванням, що буде вислухана. Через те, що я негідний, з огляду на всю невірність мою, не смію надіятися, що мої прохання спроможні будуть ублагати Бога Всевишнього. Тому відчуваю потребу мати за собою могутню заступницю, а отже, вибираю тебе, свята Рито, бо ж саме ти — незрівнянна свята від справ тяжких і безнадійних. О дорога свята, візьми до серця мою справу, заступися перед Богом, аби випросити мені благодать, якої я так сильно потребую і про яку так гаряче прошу: (назвати) Не дай мені відійти від тебе невислуханим, о свята Рито! Якщо є в мені щось, що було би перешкодою в отриманні благодаті, про яку я прошу, то допоможи мені усунути цю перешкоду: підтримай моє прохання своїми цінними заслугами і представ його своєму небесному Нареченому, єднаючи його з твоїм проханням. Завдяки цьому моє прохання буде представлене тобою, вірною нареченою з‑посеред найвірніших. Ти відчувала болі Його страждань; як би Він міг відкинути твоє прохання і не вислухати його? Тому вся моя надія — у тобі, й за твоїм посередництвом я зі спокійним серцем чекаю на сповнення моїх бажань. О дорога свята Рито, вчини, щоб моя довіра і моя надія не були марні, аби моє прохання не було відкинуте. Випроси мені в Бога те, про що я благаю, а я постараюсь, аби всі пізнали доброту твого серця і велику могутність твого заступництва. О Найдорожче Серце Ісуса, яке завжди виявлялося таким чулим до найменшої нужди людства, дай себе зворушити моїми потребами, і попри мою слабкість і негідність зволь уділити мені благодать, яка лежить мені на серці й про яку Тебе просить за мене й зі мною твоя вічна наречена свята Рита. О так, за вірність, яку свята Рита завжди виявляла благодаті Божій, за всі переваги, якими Ти увінчав її душу, за все, що вона вистраждала у своєму житті як дружина, матір і таким чином мала участь у Твоєму болісному стражданні; й нарешті через саму необмежену можливість заступатися, через яку Ти забажав винагородити її вірність — уділи мені Твою благодать, якої я так сильно потребую. А Ти, Діво Маріє, наша найліпша Матінко Небесна, яка зберігаєш Божі скарби та вділяєш усілякі милості, підтримай Твоїм могутнім заступництвом благання Твоєї великої шанувальниці святої Рити, щоб благодать, про яку я прошу Бога, була мені уділена. Амінь.

За матеріалами: DEON
Джерело: CREDO: https://credo.pro/2023/05/155917

***

Молитва від страху

Всемогучий Боже! Час Твоєї Слави настав: змилосердися наді мною і позбав мене великого нещастя. На Тебе покладаю мої надії, бо сам я є немічним. Допоможи мені, Боже, і визволи мене від страху. Господи, помилуй мене. Амінь.

За повідомленням з bible-lessons.in.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Молитва за Воїнів і тих, хто потерпає від війни

Молитви за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди й справедливий мир

Молитва за перемогу України над агресором

На правах реклами