Ми у Facebook
01.04.2024, 12:22

Зенітник з Рівненщини збив російську ракету над столицею

Зенітник Окремої президентської бригади Сергій Стрілець з ПЗРК “Ігла” збив ракету в Київській області.
У ніч на 31 березня 2024 року окупанти атакували Україну ударними БпЛА та крилатими ракетами. Захисникам неба вдалося збити 9 БпЛА «Shahed» та 9 крилатих ракет Х-101/Х-555.

Одну з ракет збив військовослужбовець Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Президентської бригади Сергій Стрілець. Знищив її із радянського ПЗРК “Ігла”. Ракета прямувала через Київську область на захід, в бік Рівненської області, звідки він сам родом.

“Над собою почув ракету, зробив накол, в слід їй запустив. "Труба” стара, ще 80-х років. Але проявила себе на відмінно, добре захопила ціль і влучила. Я на цій позиції недовго, і ось майже одразу влучання”.

Сергій став до лав Збройних сил в березні 2022.“Сказали, що лежать повістки у військкоматі, я прийшов, спитав, чи є мені. Сказали, що є. Ну я забрав свою і пішов. 19-го березня відсвяткував День народження, а 20-го, на наступний день, поїхав. Я колись служив строкову службу, ще давно, теж в ППО. Вийшло, що якраз по моїй темі.”

В цивільному житті займався будівництвом. До своєї служби ставиться спокійно, як до роботи, яку потрібно робити.

“Збив та й збив. Добре, що все пройшло вдало. Більше треба збивати, якомога більше, щоб вони не приземлялись, де не треба”.

На правах реклами