Вечірня ДТП у Рівному: "Мерс" збив пішохода
Як інформує "Рівне Медіа" з посиланням на пресслужбу обласної поліції, водій "Мерседес" збив пішохода. ДТП трапилась на вулиці Відінській.
Потерпілого доставили до лікарні. На місці працював слідчий. Обставини ДТП встановлюються.

Рідні полеглого захисника з Рівненщини просять надати йому звання Героя України

Сім’я загиблого військового Дмитра Краська з Сарненщини ініціювала петицію з проханням присвоїти йому звання Героя України.
переглядів: 23
Власні доходи місцевих бюджетів Рівненщини зросли більш ніж на 1 мільярд гривень

У першому півріччі цього року власні доходи місцевих бюджетів області зросли на понад 1 млрд грн, що становить приріст у 21,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
переглядів: 67
На Львівщині у смертельній ДТП загинула молода мешканка Рівненщини

Трагічна аварія сталася 10 липня на трасі «Львів–Шегині» неподалік міста Судова Вишня, що у Яворівському районі.
переглядів: 411
На Рівненщині люди залишились без газопостачання

У селі Білашів на Рівненщині через стороннє втручання жителі залишилися без газопостачання.
переглядів: 121
Роман Ковалюк залишає «Верес»: клуб подякував півзахиснику за три сезони гри

Народний клуб «Верес» попрощався з півзахисником Романом Ковалюком. Девʼятнадцятирічний футболіст залишає рівненську команду на правах вільного агента та продовжить кар’єру у складі першолігового «Фенікса».
переглядів: 155