03.04.2024, 15:30

Дзюдоїсти з Рівненщини вибороли нагороди на Кубку світу

1-2 квітня 2024 року в турецькій Анталії пройшов Гран-Прі Кубок світу з дзюдо для спортсменів з вадами зору.
Цей турнір став одним з трьох рейтингових заходів Гран-Прі, запланованих на 2024 рік, де учасники мали можливість набирати очки, необхідні для входження до світового рейтингу дзюдоїстів. Отримані результати вирішують, хто зможе представляти свої країни на літніх Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі, Франція, з умовою, що до змагань допускаються лише вісім найкращих спортсменів у кожній ваговій категорії.

Загалом у турнірі взяли участь 182 спортсмени. Від України до складу національної паралімпійської команди увійшли п'ятеро представників від Рівненської області під керівництвом тренера Михайла Яковича Романкевича, заслуженого тренера України, працівника Рівненського регіонального центру «Інваспорт».

Результати змагань для українських спортсменів були наступними:

Давид Хорава у ваговій категорії до 60 кг (клас J2) та Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг (клас J2) здобули срібні медалі.

Анжела Гаврисюк, змагаючись у категорії до 57 кг (клас J1), завоювала бронзову медаль.

Юлія Іваницька (клас J2, вагова категорія до 48 кг) та Дмитро Соловей (клас J2, вагова категорія до 90 кг) завершили свій виступ за крок від п'єдесталу пошани.