Ми у Facebook
04.04.2024, 08:49

"Історія впертого чоловіка": На Рівненщині старчувало "Велике читання"

Цьогорічне "Велике читання" на Рівненщині зосереджується на автобіографічному романі "Історія впертого чоловіка" від письменника та ветерана Олександра "Терена" Будька. Ця історія розповідає про випробування і перемоги українського захисника, який не зупинився перед труднощами.

Цьогоріч для "Великого читання" на Рівненщині обрали автобіографічний роман ветерана та письменника Олександра "Терена" Будька. "Історію впертого чоловіка" обрали не випадково, адже її автор – рівнянин.

Про це інформують у Рівненській ОДА.

Про це повідомили під час пресконференції в обласній універсальній науковій бібліотеці.

"Така читацька акція проходить в області вже втретє. Раніше читали братів Капранових, а торік - Сергія Гридіна. Ініціатива покликана популяризувати книги талановитих рівненських письменників. Одним із таких і є Олександр "Терен"", - сказала начальниця Управління культури і туризму ОДА Любов Романюк.

Олександр "Терен" - уродженець Рівного, український захисник, ветеран російсько-української війни. Під час боїв в Харківській області Олександр отримав важке поранення, втративши обидві ноги. Згодом боєць пройшов процес протезування. Також є автором Youtube-проєкту "Відвал ніг, або All інклюзив"."Історія впертого чоловіка", видана у 2023 році, стала його першим твором. У книзі він описує період свого життя з 24 лютого до 24 серпня 2022 року. Олександр розповідає про спроби потрапити до лав ЗСУ та бойовий шлях до моменту поранення.

Формат передбачає одночасне читання та обговорення книги в громадських просторах. Бібліотеки стануть місцями для зустрічей та обговорення книг – як офлайн, так і онлайн.

Нагадаємо, що в рамках ініціативи "Велике читання" публічні бібліотеки Рівненщини стануть культурними майданчиками для проведення різних активностей довкола цієї книги: обговорення, дискусії, коментовані читання. Передбачені також зустрічі з автором та автограф-сесії.

Читайте також: Військовий з Рівного з позивним “Терен”, який знявся у фільмі Сари Джессіки Паркер, звернувся до дітей

На правах реклами