Ми у Facebook
06.04.2024, 11:56

Рівне втілює пілотний проєкт із впровадження Стратегії безбар'єрності

фото з facebook.com/rivnecouncil

Громада має унікальну можливість прийняти участь у пілотному запуску нового формату місцевих Рад безбар'єрності, який почався в Україні. Цей інноваційний проект є послідовним кроком у реалізації Національної стратегії створення безбар'єрного середовища в Україні, яку започаткувала Олена Зеленська.
Національна стратегія безбар'єрного простору в Україні є фундаментом для майбутнього без обмежень та створення суспільства рівних можливостей, де кожен відчуває свою важливість незалежно від віку, статі або фізичних особливостей.


фото з facebook.com/rivnecouncil
фото з facebook.com/rivnecouncil


Завданням Ради безбар'єрності Рівненської територіальної громади є розробка стратегії та конкретних планів дій для створення безбар'єрного середовища в рівненській громаді. Щоб забезпечити повний доступ для всіх громадян до об'єктів фізичного простору, роботи, інформації та участі у прийнятті рішень, Рада безбар'єрності Рівненської територіальної громади уже працює у шести напрямках:

Освітньому
Інформаційному
Цифровому
Фізичному
Суспільному і громадянському
Економічному

Соціальна та громадянська безбар'єрність – це напрямок, який покладено на керівника Департаменту, Олену Петрик, для координації.

Цього місяця уже відбулась перша зустріч з учасниками, які залучені до дослідження та аналізу цього напрямку, ініційована Департаментом. Присутні голови громадських організацій, активісти, керівники та представники структурних підрозділів виконавчого комітету Рівненської міської ради ознайомились із Стратегією безбар'єрності, робочим напрямком, визначили план дій, формат зустрічей та визначили завдання.

За повідомленням з Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

Нагадаємо, ООН на Рівненщині виплатить допомогу людям з інвалідністю: хто може отримати? У Рівному батьки дітей з інвалідністю можуть отримати компенсацію на відвідування басейну. Як у Рівному діти з інвалідністю можуть пройти реабілітацію.

На правах реклами