Ми у Facebook
11.04.2024, 20:30

Рівненська громада підтримує прифронтові міста Харківщини

Рівненська громада виразила свою підтримку місту Куп’янськ, яке знаходиться недалеко від лінії фронту.
Це стало відомо під час відеоконференції між секретарем Рівненської міської ради, виконуючим обов’язки міського голови Рівного Віктором Шакирзяном та головою Куп’янської міської військової адміністрації Андрієм Беседіним.

Під час зустрічі було досягнуто угоди про постійне партнерство та співпрацю між Рівним та Куп’янськом.

"Ми вражені міцністю Куп’янська, яке стільки часу перебувало під окупацією, але так і не зламалося перед ворогом. Після звільнення його українськими військами, місцеві мешканці почали відновлювати місто та його інфраструктуру, щоб повернути його до звичайного життя. Розуміючи, які випробування вони пройшли, ми погодилися допомогти нашим співвітчизникам і підтримати їх, адже Україна єдина, і лише разом ми можемо досягти перемоги", - заявив Віктор Шакирзян.

Підписання угоди про партнерство заплановане на наступний тиждень у Рівному за особистою участю очільників обох міст.

"Куп’янська громада є фактично на передовій і знаходиться під обстрілами щодня. Тому особливо важливо було почути слова підтримки від Рівного. Ми також обговорили перші кроки у напрямку співпраці між громадами та узгодили підписання меморандуму про співпрацю. Дякую за запрошення відвідати Рівне, і я сподіваюся, що особиста зустріч відбудеться найближчим часом", - додав Андрій Беседін, голова Куп’янської міської військової адміністрації.

На правах реклами