Харків знову у небезпеці: місто під ударом шахедів
"Харків у небезпечній зоні. Місто під ударом «шахедів»", - написав Терехов у своєму Телеграмі.
Нагадаємо, у Харкові збудували підземну школу на 900 дітей. Рівнян закликають подарувати світло харків'янам.

Україна, війна 2022, напад Росії, Війна РФ проти України, Харків, атака на Харків
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 217
Завтра Рівне попрощається з Героєм — Романом Галаном

Роман народився 27 березня 1992 року в місті Рівне. Навчався у школі №18, а згодом здобував фах у Квасилівському інженерно-технологічному професійному коледжі. Працював у сфері будівництва.
переглядів: 176
На Рівненщині чоловік намагався відкупитися від поліції за порушення правил дорожнього руху

Спроба уникнути відповідальності за порушення ПДР закінчилася для жителя Сарненського району ще більшими проблемами: правоохоронці зафіксували факт надання хабаря службовій особі.
переглядів: 214
Українські медійники отримали «Золоте Перо Свободи»

На церемонії вручення Golden Pen of Freedom Award 2025 незалежна преса України отримала головну журналістську нагороду світу.
переглядів: 308
Верховна Рада ратифікувала історичну угоду зі США про спільний видобуток корисних копалин

Україна зробила ще один крок до економічного відновлення: Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та США про створення Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови.
переглядів: 169