Ми у Facebook
15.04.2024, 18:01

На фасаді Дубенського ліцею відкрили пам'ятну дошку на честь героя Ігоря Покідька [+Фото]

у понеділок, 15 квітня, урочисто відкрили меморіальну дошку на фасаді Дубенського ліцею №7, присвячену герою Ігорю Покідьку, який віддав своє життя за єдність і цілісність України.
Про це йдеться на сторінці Дубно влада онлайн.

Герой загинув 9 грудня 2023 року, виставивши неймовірну стійкість та мужність під час бою поблизу населеного пункту Роботине в Запорізькій області.

Ігор Олегович Покідько закінчив Дубенську загальноосвітню школу №7 у 1992 році, а потім навчався у Кременецькому лісотехнікумі. Після цього він пройшов військову службу за контрактом з 1996 по 2003 рік і закінчив Івано-Франківський університет нафти і газу у 2006 році. Після тривалої роботи за кордоном він вирішив повернутися на Батьківщину через російську збройну агресію проти України і приєднався до Збройних Сил України. Ігор служив стрільцем-санітаром у складі механізованого батальйону і був нагороджений почесним нагрудним знаком "Золотий хрест".Меморіальну дошку відкрили за участю матері загиблого героя Лариси Іванівни та його доньки Лізи, яка навчається у п'ятому класі цього ліцею. Церемонію освятив настоятель Свято-Покровського собору протоієрей Олег Куцеля.

До вшанування пам'яті героя приєдналися представники міської влади, а їхні слова вдячності та шани були адресовані родині Ігоря та всім присутнім. Усі присутні вшанували пам'ять Ігоря та всіх захисників України хвилиною мовчання. Вічна слава героям!


На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ