28.04.2024, 16:08
Неспроможні підтримувати: Клеванську лікарню передадуть на баланс області
Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги незабаром стане частиною обласного майнового комплексу.
За це проголосували депутати Рівненської обласної ради під час сесії 26 квітня, 50 депутатів - за.
Це рішення Клеванської селищної ради пов'язане з неспроможністю фінансово підтримувати лікарню належним чином. Власне тому обласна рада взялася зберегти цей медичний заклад, який є важливим для громади області Рівненщини, разом із його колективом працівників.
Проєкт рішення, який підготував департамент з питань цивільного захисту та охорони здоров'я обласної державної адміністрації, охоплює увесь майновий комплекс лікарні, включаючи будівлі та земельну ділянку площею майже в 8 гектарів.
Читайте також: Рак шкіри: рівнян запрошують перевірити родимки
Це рішення Клеванської селищної ради пов'язане з неспроможністю фінансово підтримувати лікарню належним чином. Власне тому обласна рада взялася зберегти цей медичний заклад, який є важливим для громади області Рівненщини, разом із його колективом працівників.
Проєкт рішення, який підготував департамент з питань цивільного захисту та охорони здоров'я обласної державної адміністрації, охоплює увесь майновий комплекс лікарні, включаючи будівлі та земельну ділянку площею майже в 8 гектарів.
Читайте також: Рак шкіри: рівнян запрошують перевірити родимки
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Наталія ГолодюкПереглядів: 606Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 236
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 228
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 276
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 261